Power Apps programavimas

Power Apps programavimas

Turime ilgametę patirtį ir technines žinias, reikalingas paruošti Jūsų įmonei pritaikytą sprendimą per trumpiausią įmanomą laiką. Koordinuojame projektą nuo pat idėjos konceptualizavimo, techninių reikalavimų išgryninimo, dizaino suderinimo, iki programavimo, testavimo, funkcijų praplėtimo ir techninio palaikymo paleidus aplikaciją naudojimui.

Kuriame individualizuotas ir prie kliento procesų pritaikytas web ir mobilias aplikacijas, kurios leidžia skaitmenizuoti popierinius įmonės procesus, perkelti juos iš Excel lentelių į centralizuotą platformą ir taip sutaupyti laiko užsakymų bei kitų duomenų administravimui. Jei turite panašią situaciją savo įmonėje, arba tiesiog matote, kad turimi procesai yra neefektyvūs – didelė tikimybė, kad Power Apps, kartu su kitais Microsoft Power Platformos įrankiais gali Jums padėti.

Privalumai

Įmonėms, kurios jau naudoja Microsoft 365, Power Apps yra natūralus esamos IT infrastruktūros plėtinys. Tai leidžia prie visų sistemų (el. pašto, SharePoint, Power Apps, Power BI, Planner ir kitų paslaugų) jungtis su tuo pačiu vartotojo pavadinimu ir slaptažodžiu. Be to, kadangi Power Platforma yra skirta naudojimui organizacijos viduje, tiek duomenys, tiek programos kodas liekas pas klientą, kas užtikrina sprendimo tęstinumą ir leidžia išlaikyti lankstumą renkantis paslaugų tiekėją.

Power Apps technologija yra pagrįsta „low-code / no code“ programavimo principu, ko dėka galima greitai ir nesudėtingai susikurti įmonei pritaikytus sprendimus už ženkliai mažesnę savikainą lyginant su tradiciniais programavimo metodais. Be to, įgudę įmonės darbuotojai gali patys atlikti programos pakeitimus ir kurti nesudėtingus procesų automatizavimo įrankius.

Šiais laikais neįsivaizduojame gyvenimo be mobilaus įrenginio. Vienas pagrindinių Power Apps privalumų yra tas, kad ši technologija leidžia kurti tiek web, tiek mobilias aplikacijas, kurios yra palaikomos Android ir iOS operacinių sistemų. Be to, kadangi kompiuteryje Power Apps veikia naršyklės pagrindu, galutiniams vartotojams nereikia įrašyti jokios papildomos programinės įrangos į savo kompiuterį, užtenka suteikti prieigos teises ir pasidalinti aplikacijos nuoroda. Be to, Power Platforma turi daug sukurtų duomenų jungčių (Dropbox, SQL Server, Salesforce, Google kalendorius, Dynamics 365 ir kt.), kurios leidžia lengvai apsikeisti duomenimis ir atlikti skirtingų programų integracijas.

Pavyzdžiai

Dirbame su plataus spektro klientais: finansų sektoriaus, gamybos, profesinių mokymų, valstybinio sektoriaus, statybų, logistikos ir kito profilio įmonėmis. Tad turime sukaupę vertingos patirties įgyvendinant skirtingo pobūdžio sprendimus, kuriuos visada stengiamės pritaikyti prie individualių kliento poreikių.

Daugiau pavyzdžių galite rasti šioje nuorodoje.

Susisiekite su mumis

Turite panašią situaciją savo įmonėje? Arba ieškote specializuotos Jūsų įmonės procesams pritaikytos programinės įrangos?

Susiekite ir kartu rasime geriausią sprendimą.


  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADRESAS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  TELEFONAS

  +12 (0) 345 678 9

  PAŠTAS

  info@company.com