AAP kontrolės sistema

Užduotis ir problema

Klientas norėjo pagerinti savo darbuotojams išduodamų asmeninių apsaugos priemonių (AAP) valdymą, kad būtų užtikrintas efektyvus ir savalaikis AAP išdavimas, taip pat išanalizuoti ir sekti jų naudojimą bei paklausą. Kadangi AAP kliento apskaitos sistemoje buvo nurašytos į einamąsias išlaidas, tolesnis šių daiktų valdymas buvo perduotas sandėlininkui, kuris juos sekė nepatogioje „Excel“ lentelėje. AAP išdavimas ir registravimas buvo pildomas popierinėje formoje ir todėl buvo neefektyvus.

Nebuvo galima analizuoti turimų duomenų, nebuvo aiškios faktinės išlaidos ir poreikiai, nebuvo galimybės objektyviai ir operatyviai nustatyti prarastos ar negrąžintos AAP vertės. Buvo atvejų, kai dėl kokių nors priežasčių reikiamų AAP nebuvo sandėlyje, todėl darbuotojams buvo skiriamos neplanuotos prastovos ir atliekami skubūs užsakymai tiekėjams.

Mobili aplikacija AAP registravimui ir sekimui

Naudojant „Microsoft SharePoint“ ir „Power Apps“ technologijas, klientui buvo sukurta mobili aplikacija. Dabar klientas kelių mygtukų paspaudimu gali lengvai užregistruoti ir priskirti AAP iš sandėlio darbuotojui. Taip pat yra galimybė nuskaityti brūkšninį kodą naudojantis mobilia aplikacija, kas dar labiau supaprastino inventoriaus valdymą.

Programa suteikė klientui mobilumo, nes dabar kad AAP ir įrankius galima paprastai ir greitai išduoti bet kur, nepriklausomai nuo to ar atsakingas asmuo yra sandėlyje, dirbtuvėse, ar kitoje tolimoje darbo vietoje. Visi AAP srauto duomenys iš mobilios aplikacijos sinchronizuojami į „Microsoft SharePoint“ duomenų baze, todėl duomenys pasiekiami realiu laiku, kas taip pat suteikia galimybę po to analizuoti duomenis.

Verslo analizė efektyviam atsargų valdymui

Naudodami „Power BI“ įrankį ir „Office 365“ debesies duomenis, klientui sukonfigūravimo analitines ataskaitas. Dabar klientas turi galimybę analizuoti visus savo duomenis, tokius kaip: AAP paklausa pagal mėnesius, pagal tipą, pagal brigadas ir darbuotojus, kas leido efektyviau valdyti inventorių sandėlyje. Sekdamas vieno ar kito daikto keitimo laiką ir periodiškumą, klientas sumažino AAP išlaidas, kas leido įsigyti aukštesnės kokybės AAP ir pagerinti darbuotojų komfortą, ergonomiką, tuo pačiu užtikrinant mažas išlaidas. Klientas nuo šiol yra užtikrintas, kad visiems darbuotojams laiku suteikiamos reikalingos AAP.

Automatizuotas sandėlio pirkimų procesas

Naudodami „Microsoft Flow“ procesų automatizavimo įrankį, klientui įdiegėme automatizuotą sandėlio palaikymo sistemą. Sistema kiekvieną dieną stebi AAP atsargų kiekius ir, atsižvelgdama į poreikius, automatiškai pateikia užsakymą AAP tiekėjui, taip užtikrindama, kad atsargų visada pakaks.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADRESAS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  TELEFONAS

  +12 (0) 345 678 9

  PAŠTAS

  info@company.com