Pastolių sandėlio apskaita

Užduotis ir problema

Klientas turi didelį centrinį sandėlį pastolių medžiagoms laikyti. Šios medžiagos grįžta iš įvairių projektų sunkvežimiais ir tada sandėlio vadovas turi jas patikrinti ir užfiksuoti medžiagų kiekius. Registracijos procesas buvo atliekamas rankiniu būdu popierinėse formose ir reikalaudavo daug laiko. Klientas susidūrė su šiomis problemomis:

 • Registracijos procesas buvo nepatogus ir reikalaudavo daug laiko. Užrašęs informaciją popierinėje formoje, sandėlio vadovas turėjo ją vėl įvesti į kompiuterį.
 • Klientas jau turėjo brūkšninių kodų identifikavimo sistemą padėklų ženklinimui, tačiau brūkšniniai kodai nebuvo susieti su jokia programine įranga.
 • Nebuvo integracijos su kliento buhalterine programine įranga „ Microsoft Dynamics NAV“ .
 • Nebuvo kontrolės sistemos, kuri leistų palyginti iš projekto į sandėlį išsiųstų palečių skaičių su į sandėlį atvykusiu palečių skaičiumi.
 • Buvo sunku sekti pažeistas pastolių medžiagas, kurias reikėjo nurašyti iš inventoriaus.
 • Projekto vadovas nebuvo informuojamas el. paštu, kai visos pastolių medžiagos būdavo grąžintos į sandėlį.

„Office 365“ ir „Azure“ sprendimai

Kliento pastolių sandėlio apskaitos duomenų bazė buvo perkelta į „Microsoft Azure SQL“ duomenų bazę. Tai užtikrino aukščiausią duomenų saugumo lygį ir leido klientui padaryti tiesioginę integraciją su savo buhalterinės apskaitos programine įranga „Microsoft Dynamics NAV“. Tai visiškai pašalino rankinį duomenų perkėlimo procesą iš „Excel“ failų į buhalterijos programinę įrangą.

Mobili aplikacija pastolių apskaitai

Registracija atliekama trimis etapais: 1) projekto vadovas nuskaito visus palečių brūkšninius kodus; 2) sandėlio vadovas, gavęs siuntą, nuskaito kiekvieną brūkšninį kodą ir patvirtina, kad jis užregistruotas; ir 3) įrašo kiekvienoje paletėje esantį medžiagų kiekį. Kad procesas būtų lengvesnis, pastolių medžiagos buvo sugrupuotos į kategorijas.

Taip pat yra galimybė pažymėti ar medžiagos priklauso įmonei arba yra nuomojamos iš išorinių tiekėjų. Ši funkcija leido klientui įsitikinti, kad jis nuomoja tik tas medžiagas, kurių trūksta, ir laiku grąžina jas išoriniam tiekėjui, kad taupytų kaštus. Be to, jeigu sandėlio vadovas pastebi, kad kai kurios pastolių medžiagos yra pažeistos, jis gali jas pažymėti kaip SUGADINTA, kas pagerino faktinių atsargų kiekių tikslumą ir leido buhalterinės apskaitos programinės įrangos įrašams atspindėti naujausią informaciją.

Galiausiai, kai pateikiama forma, projekto vadovas automatiškai gauna patvirtinimą el. paštu, kad visos paletės yra apskaitytos.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADRESAS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  TELEFONAS

  +12 (0) 345 678 9

  PAŠTAS

  info@company.com