Tabelių pildymas su Power Apps

Paprastas, bet galingas įrankis darbo laiko apskaitos žiniaraščio duomenims įvesti

Laiko apskaitos žiniaraščio duomenų kopijavimas ir įklijavimas iš vienos „Excel“ lentelės į kitą yra neefektyvus.

Norime pristatyti savo sprendimą darbo laiko apskaitos žiniaraščio įvedimui naudojant „Power Apps“. Užuot naudoję atskirus „Excel“ failus, galite leisti savo projektų vadovams įvesti valandas tiesiai į sistemą. Tai paprastas procesas, kurio metu taip pat galite paskirstyti valandas tarp skirtingų projektų.

Rezultatas yra „Power BI“ ataskaita, kurioje rodomos faktinės projekte išdirbtos valandos, kurias galite vizualiai filtruoti pagal darbuotojus. Taip pat galite palyginti faktines ir biudžeto valandas kiekvienam mėnesiui.

 

Vienu mygtuko paspaudimu gausite savo darbuotojų darbo laiko apskaitos žiniaraštį, kurį galėsite filtruoti pagal mėnesį ir projektą.

Norėdami gauti išsamesnę apžvalgą, galite pereiti į kitą skirtuką ir pamatyti, kiek valandų darbuotojas dirbo prie kiekvieno projekto.

Tai suteikia paprastą ir galingą įrankį darbo laiko apskaitos žiniaraščio duomenims įvesti.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADRESAS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  TELEFONAS

  +12 (0) 345 678 9

  PAŠTAS

  info@company.com