Lankytojų registracijos aplikacija

Užduotis ir problema

Klientas turi gamybos cechą, kuriame įmonės lankytojai, prieš jiems patekdami į patalpas, pirmiausia turi atlikti pagrindines saugos instrukcijas. Tačiau registracijos procesas buvo atliktas popieriuje, o klientas susidūrė su šiomis problemomis:

 • Procesas buvo paprastas, tačiau atliktas senamadiškai, klientas norėjo atrodyti profesionaliau ir suskaitmeninti šį procesą .
 • Kartais į patalpas ateidavo lankytojai iš konkuruojančių įmonių ir Klientas norėdavo užtikrinti kiekvieno asmens konfidencialumą .
 • Popieriniai registrai turėjo būti saugomi 10 metų. Tam reikėjo papildomos saugyklos ir dokumentų padavimo talpos .
 • Popierinėse formose nebuvo vertimo į anglų kalbą , todėl lankytojams iš kitų šalių tai buvo nepatogu.

„Office 365“ sprendimai

Kliento profesinės saugos registracijos duomenų saugojimas buvo perkeltas į „Microsoft SharePoint“ dokumentų biblioteką. Tai užtikrina aukščiausią duomenų saugumo lygį ir GDPR laikymąsi . Nebereikia naudoti atskirų popierinių formų, todėl taip pat lengva gauti atitinkamą informaciją .

Mobilioji programa lankytojų registracijai

Kadangi Klientas turi saugoti rašytinius įrašus, įrodančius, kad lankytojai perskaitė ir sutiko laikytis saugos taisyklių, buvo sukurta mobili programa, kurioje lankytojas įrašo savo vardą ir pasirašo formą skaitmeniniu rašikliu . Tai leido visiškai suskaitmeninti registracijos procesą, tuo pačiu palengvinant ir patogu vartotojams , kurie taip pat turi galimybę pasirinkti sąsajos kalbą .

 

Dokumentų saugojimas

Pateikus registracijos formą, „SharePoint“ dokumentų bibliotekoje su asmens parašu automatiškai sugeneruojamas PDF dokumentas , kuris įrodo, kad lankytojai, dirbdami dirbtuvių zonoje, suprato ir sutiko laikytis profesinės saugos taisyklių. Tai pašalino Kliento poreikį vesti popierinius registrus ir daug lengviau surasti atitinkamus dokumentus, tuo pačiu užtikrinant visų duomenų saugumą ir konfidencialumą .

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADRESAS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  TELEFONAS

  +12 (0) 345 678 9

  PAŠTAS

  info@company.com