Lankytojų registracijos aplikacija

Užduotis ir problema

Klientas turi gamybos cechą, kuriame įmonės lankytojai prieš patekdami į patalpas pirmiausia turi susipažinti su pagrindinėmis saugos instrukcijomis. Registracijos procesas anksčiau buvo atliekamas popieriuje ir klientas susidūrė su šiomis problemomis:

 • Procesas buvo paprastas, tačiau atliekamas senamadiškai, klientas norėjo atrodyti profesionaliau ir skaitmenizuoti šį procesą.
 • Kartais į patalpas ateidavo lankytojai iš konkuruojančių įmonių ir Klientas norėdavo užtikrinti kiekvieno asmens konfidencialumą.
 • Popieriniai registrai turėjo būti saugomi 10 metų. Tam reikėjo papildomos vietos ir archyvo kaupimo.
 • Popierinėse formose nebuvo vertimo į anglų kalbą , todėl lankytojams iš kitų šalių tai buvo nepatogu.

„Office 365“ sprendimai

Kliento darbuotojų saugos registracijos duomenų saugojimas buvo perkeltas į „Microsoft SharePoint“ dokumentų biblioteką. Tai užtikrina aukščiausią duomenų saugumo lygį ir GDPR laikymąsi. Nebereikia naudoti atskirų popierinių formų, kas taip pat palengvino informacijos paiešką.

Mobili aplikacija lankytojų registracijai

Kadangi Klientas turi kaupti duomenis, įrodančius, kad lankytojai perskaitė ir sutiko laikytis saugos taisyklių, buvo sukurta mobili aplikacija, kurioje lankytojas įrašo savo vardą ir pasirašo formą skaitmeniniu rašikliu. Tai leido visiškai skaitmenizuoti registracijos procesą, tuo pačiu padarant jį patogesniu vartotojams, kurie taip pat turi galimybę pasirinkti aplikacijos kalbą.

Dokumentų saugojimas

Pateikus registracijos formą, „SharePoint“ dokumentų bibliotekoje automatiškai sugeneruojamas PDF dokumentas su asmens parašu, kuris įrodo, kad lankytojai, prieš patekdami į dirbtuvių zoną, suprato ir sutiko laikytis darbuotojų saugos taisyklių. Tai pašalino Kliento poreikį vesti popierinius registrus ir daug lengviau surasti atitinkamus dokumentus, tuo pačiu užtikrinant visų duomenų saugumą ir konfidencialumą.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADRESAS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  TELEFONAS

  +12 (0) 345 678 9

  PAŠTAS

  info@company.com