Darbuotojų planavimo programa

Resmapp

Resmapp yra išteklių valdymo programa, kuri padeda Jūsų verslui efektyviau valdyti išteklius. Ji leidžia keliems vartotojams dirbti vienoje debesų platformoje, dėl ko nebereikia naudoti kelių „Excel“ failų. Tai yra integruotas sprendimas, skirtas pagerinti Jūsų darbuotojų, apgyvendinimo ir automobilių planavimą.

Išteklių valdymo sprendimas

Įmonės, kurios komandiruoja darbuotojus dirbti į įvairius projektus skirtingose šalyse, dažnai susiduria su iššūkiu sekti visus informacijos srautus, kurie paprastai atsiranda planuojant darbuotojus. Tai ypač aktualu, jei daugiau nei vienas asmuo yra atsakingas už įmonės išteklių paskirstymą, derinimą ir valdymą. Tokiu atveju kiekvienai konkrečiai užduočiai turėti kelis Excel failus tampa nepraktiška ir netgi atsiranda nenumatytų klaidų dėl pasenusios informacijos.

Sukūrėme išteklių valdymo programą, kuri padeda Jūsų verslui efektyviau valdyti išteklius. Ji leidžia keliems vartotojams dirbti vienoje debesų platformoje, dėl ko nebereikia naudoti kelių „Excel“ failų. Tai yra integruotas sprendimas, skirtas pagerinti Jūsų darbuotojų, apgyvendinimo ir automobilių planavimą. Be to, yra pateikiamos atitinkamos ataskaitos ir KPI (pvz. populiariausios rinkos, būsto ir automobilių naudojimo efektyvumas), kuriuos taip pat galima suskirstyti į segmentus pagal šalį ir naudoti vadovybės veiklai gerinti.

Planavimas realiu laiku ir išmanusis filtras

Nebereikia laikyti atskiro Excel failo su darbuotojų duomenimis. Naudodami Resmapp galite greitai rūšiuoti ir filtruoti darbuotojus pagal jų kvalifikaciją, prieinamumą, įgūdžius ir kitas savybes. Be to, visa istorija yra lengvai prieinama, kad sužinotumėte, kurie jūsų darbuotojai dirbo konkrečiam klientui ar projektui tam tikru laikotarpiu. Be to, galite generuoti pasirinktines ataskaitas, kuriose, pavyzdžiui, rodoma, kiek dienų asmuo dirbo šalyje. Taip užtikrinama, kad joks darbuotojas neviršytų 183 dienų apsigyvenimo taisyklės mokesčių tikslais, ir taip įmonė sutaupo potencialiai tūkstančius eurų netikėtų mokesčių išlaidų užsienio šalyje.

Vizuali apžvalga žemėlapyje

Kad namų ir automobilių paskirstymas jūsų darbuotojams būtų dar paprastesnis, „Google Maps“ sąsają integravome tiesiai į planavimo procesą. Tai leidžia vizualiai pasirinkti artimiausius projektui išteklius ir keliais mygtuko paspaudimais perkelti gyventojus. Vėlgi, visa istorija yra prieinama žalos, baudų ar savininko skundų atveju, todėl labai lengva tiksliai sužinoti, kas naudojo kokius išteklius per tam tikrą laikotarpį.

Duomenų apsauga

Mes labai rimtai žiūrime į duomenų apsaugą. Tiesą sakant, duomenų saugojimas „Microsoft Azure“ debesyje ne tik leidžia visiškai kontroliuoti kas gauna prieigą prie jautrių darbuotojų duomenų, bet ir užtikrina, kad virusų, kietojo disko gedimų ar atsitiktinio ištrynimo atveju duomenys nedingtų. Kiekvieną savaitę kuriamas visų Jūsų duomenų atsarginės kopijos. Be to, ryšys yra užšifruotas SSL sertifikatu, o visi vartotojų slaptažodžiai yra užšifruoti duomenų bazėje, užtikrinant, kad informaciją galėtų pasiekti tik įgalioti darbuotojai.

 

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.resmapp.lt arba paprašykite 14 dienų NEMOKAMOS bandomosios versijos.

 

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADRESAS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  TELEFONAS

  +12 (0) 345 678 9

  PAŠTAS

  info@company.com