Darbuotojų sauga naudojant „Microsoft“ technologijas

Užduotis ir problema

Sumažinti nesaugų elgesį ir patobulinti informavimą apie pastebėtus pavojus. 

Bendrovė turėjo pavojingų situacijų pranešimo procesą, tačiau jis neveikė taip, kaip tikėtasi. Darbuotojai neatlikdavo pakankamai patikrinimų, nes tai daryti buvo nepatogu. Taip pat darbų saugos specialistui reikėjo skirti daug laiko apdorojant šias ataskaitas.

Mūsų užduotis buvo palengvinti ir supaprastinti šį procesą, kad būtų pasiekti šie tikslai:

 • darbuotojams būtų patogu užfiksuoti neatitiktis;
 • ataskaitos būtų nedelsiant padalintos atsakingiems asmenis, siekiant išspręsti problemas kaip įmanoma greičiau;
 • pateiktus duomenis būtų galima analizuoti, kad būtų galima atlikti prevencinius veiksmus
 • pašalinti rankinį darbą rengiant DSS ataskaitas.

Mobili aplikacija pranešimams

Naudodamiesi „Microsoft PowerApps“, mes sukūrėme mobilią aplikaciją, skirtą pranešti apie rizikingas situacijas ir pavojus. Dabar visi inžinieriai, turintys „Office 365“ licenciją, gali pasiekti šią aplikaciją ir lengvai pranešti apie neatitiktis. Jie tiesiog turi atidaryti aplikaciją, pasirinkti „Near-Miss / Hazard“ ir užpildyti reikiamą informaciją formoje. Jie taip pat gali pridėti nuotraukas.

Pateikus formą, visa informacija išsaugoma „SharePoint“ duomenų bazėje ir išsiunčiama atsakingiems asmenims el. paštu su pridedamais reikalingais duomenimis ir nuotraukomis, kad jie galėtų kuo greičiau ištaisyti situaciją.

Analizė ir ataskaitos

„Power BI“ pagalba prisijungėme prie duomenų šaltinio „SharePoint Online“, kur registruojamos visos rizikingos situacijos bei incidentai, ir parengėme išsamias ataskaitas bei diagramas.

„Nelaimingų atsitikimų“ lape DSS specialistas gali matyti visą reikiamą darbuotojų saugos informaciją, susijusią su prarastomis laiko valandomis dėl traumų ir pavojingų situacijų.

Kitame lape pateikiama apibendrinta rizikingų situacijų ir incidentų duomenų analizė. Čia DSS specialistas gali matyti diagramas su svarbiausia informacija. Jis gali filtruoti duomenis pagal prioritetą ir rizikos kategoriją. Taip pat galima analizuoti dažniausiai pasitaikančius rizikos faktorius ir parengti prevencinius veiksmus. Ir žinoma galima palyginti istorinius kiekvieno mėnesio duomenis bei žemėlapyje matyti įvykių vietas.

Be to, DSS specialistui nebereikia eikvoti laiko renkant duomenis, kad parengtų vadovybei mėnesio / metų DSS ataskaitą. Dabar ataskaita sugeneruojama vieno mygtuko paspaudimu bet kuriam pasirinktam laikotarpiui.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADRESAS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  TELEFONAS

  +12 (0) 345 678 9

  PAŠTAS

  info@company.com