HR sprendimas naudojant „Microsoft Cloud“ technologijas

Užduotis ir problema

Daugelis įmonių vis dar saugo savo darbuotojų duomenis „Excel“ lapuose. Tačiau tai turi rimtų trūkumų, tokių kaip: žemas duomenų saugumas, GDPR taisyklių nesilaikymas ir pasenusi informacija dėl kelių „Excel“ failų naudojimo. Kitos įmonės renkasi brangias standartizuotas žmogiškųjų išteklių sistemas, tačiau dažnai nusivilia dėl savo nelankstumo, prastų integracijos galimybių ir ilgo įgyvendinimo laikotarpio.

Siekdami padėti įmonėms spręsti šiuos iššūkius, mes sukūrėme visiškai veikiantį žmogiškųjų išteklių sprendimą, kuriame naudojamos „Microsoft Cloud“ technologijos (ty „Microsoft Azure SQL“ duomenų bazė, „SharePoint“, „PowerApps“ ir „Microsoft Flow“), kuris yra ne tik lengvai naudojamas, bet ir labai platus. taikymo ir išplėtimo galimybės. Be to:

 • Sprendimo įgyvendinimo kaina yra tik dalis tipiškų internetinių žmogiškųjų išteklių sistemų;
 • Jis gali būti parengtas ir veikia per kelias savaites;
 • Mes galime jį pritaikyti pagal jūsų konkrečius poreikius ir lengvai įtraukti papildomas funkcijas.

Žmogiškųjų išteklių duomenų bazė debesyje

Visi jūsų darbuotojų duomenys bus saugomi „Microsoft“ debesyje. Tai užtikrina aukščiausią jūsų duomenų saugumą ir GDPR taisyklių laikymąsi . Naudodamiesi debesų technologijomis, jūsų darbuotojai dalinsis ta pačia informacija. Be to, duomenys bus periodiškai kuriami, o tai padės išvengti vertingos informacijos praradimo. Programos sąsają galima pasiekti tiek iš žiniatinklio naršyklės, tiek iš „Windows PowerApps“ programos jūsų kompiuteryje, tiek iš mobiliųjų įrenginių.

Darbuotojų informacijos saugojimas duomenų bazėje leidžia sekti darbuotojų darbo istoriją ir kitą aktualią informaciją. Naudodamiesi „Power BI“ analitika, turėsite bendrą savo žmogiškųjų išteklių apžvalgą vienoje vietoje.

Sertifikavimas ir dokumentų sekimas

Unikali mūsų HR sprendimo ypatybė yra sertifikavimo ir dokumentų galiojimo stebėjimo priemonė. Tai leidžia personalo vadovams įsitikinti, kad nė vienas darbuotojo dokumentas nėra pasenęs, o tai padeda išvengti galimai tūkstančių eurų baudų, susijusių su galiojančių darbo ir saugos taisyklių nesilaikymu. Be to, naudodami „Microsoft Flow“ technologijas, mes automatizavome dokumentų stebėjimo procesą, kuris automatiškai siunčia vartotojo pranešimus, kai sertifikatas pasibaigia po 30 dienų; ir 2) kai pasibaigia galiojimo laikas.

Kadangi visa informacija yra saugoma duomenų bazėje, įvairios ataskaitos ir analizės priemonės leidžia vartotojams sekti ir stebėti sertifikavimo išlaidas .

Turto stebėjimas

Papildomas iššūkis, su kuriuo susidūrė įmonės, buvo sekti darbuotojams išduodamus įmonės turto ir atsargų daiktus. Paprastai tai buvo įrašyta į dar vieną „Excel“ failą. Tačiau darbuotojui paliekant įmonę dažnai trūko ar buvo neišsami informacija, todėl buvo sunku įsitikinti, kad darbuotojai išeidami iš įmonės grąžina visą įmonės turtą. Ši informacija yra tiesiogiai integruota į mūsų žmogiškųjų išteklių sprendimą, kuris leidžia lengvai pamatyti, kas buvo išduota, kada ir kiek tai kainuoja .

Programa mobiliesiems

Personalo ir projektų vadovams dažnai tenka patekti į svarbiausią informaciją apie darbuotojus vietoje, jie nekantrauja atidaryti kompiuterį ar paprašyti kolegos šios informacijos. Todėl mes sukūrėme mobiliąją programą, kuri yra prijungta prie tos pačios „Azure SQL“ duomenų bazės, o tai reiškia, kad valdytojai savo mobiliajame telefone mato naujausią informaciją . Jei reikia, jie netgi gali siųsti pridėtus dokumentus tiesiai iš programos .

Darbuotojų vertinimas

Darbuotojų vertinimo skaitmeninimas labai supaprastino personalo vadovo darbą. Naudodamas „Power BI“, jis dabar gali  greitai rūšiuoti ir filtruoti visus duomenis . Taip pat galima pamatyti skirtingų darbuotojų vertinimų pasiskirstymą kiekvienam klausimui. Tai leidžia gauti  objektyvesnį darbuotojų darbo rezultatų vaizdą  per metus. Be to, dabar galima internete stebėti kiekvieno projekto vadovo pažangą ir  įsitikinti, kad visi laikosi nustatytų terminų . Tai ne tik taupo laiką, išteklius ir verčia darbuotoją daug  greičiau, smagiau ir paprasčiau naudotis patirtimi , bet ir labai  padidina   vertinimo proceso baigtį . 

Kitos galimybės

Tai tik keli pavyzdžiai, ką galime padaryti naudodami „Microsoft“ įrankius. Kitus pratęsimus, tokius kaip  kasmetinis darbuotojų veiklos vertinimas  ar  automatinė atostogų prašymų procedūra , lengva integruoti į mūsų žmogiškųjų išteklių sprendimą. Tai reiškia, kad mes galime sukurti personalo programinę įrangą, kuri visada atitiktų jūsų verslą ir jo vidinius procesus.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADRESAS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  TELEFONAS

  +12 (0) 345 678 9

  PAŠTAS

  info@company.com