HR sprendimas naudojant „Microsoft Cloud“ technologijas

Užduotis ir problema

Nemaža dalis įmonių vis dar saugo savo darbuotojų duomenis „Excel“ lentelėse. Tai turi rimtų trūkumų, tokių kaip: prasta duomenų apsauga, BDAR taisyklių nesilaikymas ir pasenusi informacija dėl kelių „Excel“ failų naudojimo. Kitos įmonės renkasi brangias standartizuotas žmogiškųjų išteklių sistemas, tačiau dažnai nusivilia dėl programų nelankstumo, prastų integracijos galimybių ir ilgo įdiegimo laikotarpio.

Siekdami padėti įmonėms spręsti šiuos iššūkius, mes sukūrėme žmogiškųjų išteklių sprendimą, kuriame naudojamos „Microsoft Cloud“ technologijos (t.y. „Microsoft Azure SQL“ duomenų bazė, „SharePoint“, „PowerApps“ ir „Microsoft Flow“), kuris yra ne tik lengvai naudojamas, bet ir turi plačias pritaikymo ir išplėtimo galimybės. Be to:

 • Sprendimo įgyvendinimo kaina ženkliai mažesnė palyginus su kitomis HR programomis;
 • Jis gali būti parengtas ir įdiegtas per kelias savaites;
 • Mes galime jį pritaikyti pagal jūsų konkrečius poreikius ir lengvai įtraukti papildomas funkcijas.

Žmogiškųjų išteklių duomenų bazė debesyje

Visi jūsų darbuotojų duomenys bus saugomi „Microsoft“ debesyje. Tai užtikrina aukščiausią jūsų duomenų saugumą ir BDAR taisyklių laikymąsi. Naudodamiesi debesų technologijomis, visi Jūsų darbuotojai matys naujausią informaciją. Be to, periodiškai daromos atsarginės duomenų kopijos, kas padeda išvengti vertingos informacijos praradimo. Programą galima pasiekti tiek per kompiuterio naršyklę, tiek iš mobilių įrenginių.

Darbuotojų informacijos saugojimas duomenų bazėje leidžia sekti darbuotojų darbo istoriją ir kitą aktualią informaciją. Naudodamiesi „Power BI“ analitika, turėsite bendrą savo žmogiškųjų išteklių apžvalgą vienoje vietoje.

Sertifikavimas ir dokumentų sekimas

Unikali mūsų HR sprendimo ypatybė yra sertifikavimo ir dokumentų galiojimo stebėjimo priemonė. Tai leidžia personalo vadovams įsitikinti, kad nė vienas darbuotojo dokumento galiojimas nėra pasibaigęs, kas padeda išvengti didelių baudų, susijusių su galiojančių DSS taisyklių nesilaikymu. Be to, naudodami „Microsoft Flow“ technologijas, mes automatizavome dokumentų stebėjimo procesą, kuris automatiškai siunčia vartotojui pranešimus: 1) 30 dienų prieš dokumento galiojimo pabaigą; ir 2) kai pasibaigia galiojimo laikas.

Kadangi visa informacija yra saugoma duomenų bazėje, įvairios ataskaitos ir analitikos priemonės leidžia sekti ir stebėti sertifikavimo išlaidas.

Turto stebėjimas

Papildomas iššūkis su kuriuo susiduria įmonės yra darbuotojams išduoto įmonės turto ir AAP kontrolė. Paprastai tai registruojama dar vienoje „Excel“ lentelėje. Tačiau darbuotojui paliekant įmonę pasitaikydavo atveju kai trūksta informacijos ar ji yra ne pilnai užpildyta, todėl buvo sunku įsitikinti, kad darbuotojai išeidami iš įmonės grąžina visą įmonės turtą. Ši informacija yra tiesiogiai integruota į mūsų HR sprendimą, kuris leidžia lengvai matyti kas buvo išduota, kada ir už kokią vertę.

Mobili aplikacija

Personalo ir projektų vadovams dažnai tenka pasiekti svarbiausią informaciją apie darbuotojus būnant objekte, kur jie neturi galimybės surasti duomenis kompiuteryje ar paprašyti kolegos šios informacijos. Todėl mes sukūrėme mobilią aplikaciją, kuri yra prijungta prie tos pačios „Azure SQL“ duomenų bazės, o tai reiškia, kad valdytojai savo mobiliame telefone mato visą informaciją. Jei reikia, jie netgi gali parsisiųsti pridėtus darbuotojo dokumentus tiesiai iš aplikacijos.

Darbuotojų vertinimas

Kasmetinio darbuotojų vertinimo skaitmenizavimas labai supaprastino personalo vadovo darbą. Naudodamas „Power BI“, jis dabar gali greitai ir patogiai rasti visus duomenis. Taip pat galima matyti kaip skirtingi projektų vadovai įvertino darbuotojo žinias konkrečiu klausimu. Tai leidžia gauti objektyvesnę darbuotojų darbo ataskaitą. Be to, dabar galima realiu laiku stebėti kiekvieno projekto vadovo vertinimo progresą ir užtikrinti, kad visi laikosi nustatytų terminų. Tai ne tik taupo laiką, išteklius ir leidžia greičiau, patogiau ir paprasčiau atlikti darbuotojų vertinimus, bet ir ženkliai padidina vertinimo proceso užbaigtumo procentą. 

Kitos galimybės

Tai tik keli pavyzdžiai, ką galime padaryti naudodami „Microsoft“ įrankius. Kitus papildymus, tokius kaip skaitmenizuota atostogų prašymų tvirtinimo procedūra, lengva integruoti į mūsų HR sprendimą. Tai reiškia, kad mes galime sukurti personalo programinę įrangą, kuri pritaikyta Jūsų verslui ir įmonės vidiniams procesams.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADRESAS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  TELEFONAS

  +12 (0) 345 678 9

  PAŠTAS

  info@company.com